Умови згодиНа всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів».

Даний закон передбачає наступні права споживача на повернення або обмін купленого товару:

  1. Право споживача на повернення або обмін в разі придбання товару неналежної якості (ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів»);
  2. Право споживача на повернення або обмін в разі придбання товару належної якості (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»).


Згідно ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів», у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

  1. повернення сплаченої за товар грошової суми;
  2. вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника)

Згідно ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

З повагою магазин  UNIFORM.IN.UA .

Дякуємо Вам, за проявлений інтерес до нашого магазину!